Tervetuloa huippusuosittuihin tansseihin!

TANSSIT perjantaisin ja lauantaisin klo 21-01:30

*kesän vapaapääsytanssi-illat klo 20-00:30
*tanssi-iltoina pöytävaraukset lunastettava klo 21 mennessä
*poikkeavista aikatauluista ilmoitetaan iltakohtaisessa mainonnassa
*kesän maanantaitanssit ja kevät-/syyskausien torstaitanssit klo 20-00:30


KARAOKE
* karaoke Emmassa perjantaisin ja lauantaisin klo 20 alkaen

Keurusselällä tanssitaan!


Ma 23.07. Tangokuninkaalliset 2018, liput 15€ (klo 20-00:30)
Faniristeily Ellu-laivalla klo 18

Pe 27.07. Jaana Hiltunen & Sheriff, vapaa pääsy
La 28.07. Jaana Hiltunen & Sheriff, vapaa pääsy

Ma 30.07. Sinitaivas, liput 15€ (klo 20-00:30)
Faniristeily Ellu-laivalla klo 18

To 02.08. Neljänsuoran faniristeily Ellu-laivalla klo 17-18

To 02.08. Music Village Grooves KONSERTTI to 2.8. klo 19:30
vapaa pääsy

Pe 03.08. Jussi Roponen Duo, vapaa pääsy
La 04.08. Jussi Roponen Duo, vapaa pääsy

Ma 06.08. Pekkaniskan Pojat, liput 15€ (klo 20-00:30)
Faniristeily Ellu-laivalla klo 18
Menossa mukana Wannabe.fi mekko- ja asustemyynti

Pe 10.08. Hannu Auvinen Duo, vapaa pääsy
La 11.08. Hannu Auvinen Duo, vapaa pääsy

Pe 17.08. Jyrki Nurminen Duo, vapaa pääsy
La 18.08. Jyrki Nurminen Duo, vapaa pääsy


To 23.08. Päivätanssit Jussi Roponen Duo klo 13-16, liput 10 €
Pe 24.08. Tulipunaruusut, liput 15€
La 25.08. Sari Hellsten & Succee, vapaa pääsy

Pe 31.08. Marko Maunuksela & Jukka Hallikainen & Jackpot, liput 15€
Faniristeily & Venetsialaiset Ellu-laivalla klo 18
La 01.09. Jade´s Band, vapaa pääsy

Pe 07.09. Janne Tulkki & Tulinen Sydän, liput 15€
La 08.09. Nina Åkerman & June Band, liput 15€

Pe 14.09. Tarja Lunnas & Rosso
La 15.09. Teuvo Oinas & Kiintotähti

To 20.09. Pekkaniskan Pojat (klo 20-00:30)
Pe 21.09. Charles Plogman & Rosette
La 22.09. FBI Beat

Pe 28.09. Heikki Koskelo & Taivaankaari
La 29.09. Jarkko Honkanen & Taiga

To 04.10. Lasse Hoikka & Souvarit, naistentanssit
Pe 05.10. Matti ja Teppo
La 06.10. Marita Taavitsainen & Koivu

Pe 12.10. Sinitaivas
La 13.10. Eija Kantola & Omega

To 18.10. Jussi Roponen Duo, päivätanssit klo 13-16
Pe 19.10. Yölintu
La 20.10. Mikko Mäkeläinen & Myrskylyhty

Pe 26.10. Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
La 27.10. Markku Aro & Diesel

Pe 02.11. Teemu Roivainen & Energia (fanipikkujoulu alkuillasta)
La 03.11. Teuvo Oinas & Kiintotähti


Pe 09.11. Leif Lindeman & Amore (fanipikkujoulu alkuillasta)
La 10.11. Tomi Markkola & Fernet

Pe 16.11. Pekkaniskan Pojat, fanipikkujouluviikonloppu (pe-su)
La 17.11. Pekkaniskan Pojat, fanipikkujouluviikonloppu (pe-su)

To 22.11. Jussi Roponen Duo, päivätanssit klo 13-16
Pe 23.11. Vesa Haaja & Agents, Petri Forsman Duo
La 24.11. päivitetään

Pe 30.11. päivitetään
La 01.12. Jarkko Honkanen & Taiga (fanipikkujoulu alkuillasta)

Ke 05.12. päivitetään

Pe 07.12. Charles Plogman & Rosette
La 08.12. Aki Samuli & Fantasia (fanipikkujoulu alkuillasta)

Pe 14.12. Saija Tuupanen & eXmiehet (fanipikkujoulu alkuillasta)
La 15.12. Janne Tulkki & Tulinen Sydän

Ti 25.12. Joulupäivä, Jussi Roponen Duo
Ke 26.12. Tapanintanssit Hannu Auvinen Trio klo 18-22.30

Pe 28.12. Marko Maunuksela, Jukka Hallikainen & Jackpot
La 29.12. Tarja Lunnas & Rosso
Su 30.12. Leif Lindeman & Amore
Ma 31.12. Mikko Mäkeläinen & Myrskylyhty


Loppiainen
Pe 04.01. Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
La 05.01. Tangokuninkaalliset 2018

Ohjelmamuutokset mahdollisia.