Tervetuloa huippusuosittuihin tansseihin!

tTANSSIT (sekahaku) perjantaisin klo 21-01:30

*tanssi-iltoina pöytävaraukset lunastettava klo 21 mennessä
*poikkeavista aikatauluista ilmoitetaan iltakohtaisessa mainonnassa
*kesän maanantai- & torstaitanssit klo 20:30-00:30
*kesän vapaapääsytanssit klo 21-00:30


KARAOKE
* karaoke Emmassa perjantaisin ja lauantaisin klo 20 alkaen

Keurusselällä tanssitaan!

To 23.05. Jussi Roponen Duo, päivätanssit klo 13-16, liput 10€

Pe 24.05. Marko Maunuksela, Jukka Hallikainen & Jackpot
La 25.05. Mika Peltoniemi Duo, vapaa pääsy
La 25.05. Höyrypaviljonki: Leif Lindeman & Amore
Katso majoitustarjouksemme koko viikonlopuksi Keurusselän & Höyrypaviljongin tansseihin!


Pe 31.05. Teuvo Oinas & Kiintotähti
La 01.06. Höyrypaviljonki: Tanssiorkesteri Komiat
Katso majoitustarjouksemme koko viikonlopuksi Keurusselän & Höyrypaviljongin tansseihin!

To 06.06. Finlanders, liput 15€
Pe 07.06. Tulipunaruusut, liput 15€
La 08.06. Jaana Hiltunen & Sheriff, vapaa pääsy
La 08.06. Höyrypaviljonki: Aki Samuli & Love

Superviikonloppu 13.-15.06., katso majoitustarjous tästä!

To 13.06. Pekkaniskan Pojat
To 13.06. "Kari Tapio 15 kesää" -laulunäytelmä
Pe 14.06. Jarno Kokko yhtyeineen, liput 15€
Pe 14.06. "Kari Tapio 15 kesää" -laulunäytelmä
La 15.06. Jussi Roponen Duo, vapaa pääsy
La 15.06. Höyrypaviljonki: Heikki Koskelo & Taivaankaari

To 20.06. Lasse Hoikka & Souvarit, liput 15€

Pe 21.06. juhannusaatto Höyrypaviljonki: Juhamatti yhtyeineen
La 22.06. juhannuspäivä: Hannu Auvinen trio, vapaa pääsy
La 22.06. Höyrypaviljonki: Heidi Pakarinen & Karavaani

Pe 28.06. Mika Peltoniemi Duo, vapaa pääsy
La 29.06. Mika Peltoniemi Duo, vapaa pääsy
La 29.06. Höyrypaviljonki: Sinitaivas

MAANANTAITANSSIT ALKAVAT (klo 20:30-00:30)!
Tanssilippu 15€, risteilylippu 20€

Ma 01.07. Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Jari Grek
Risteily Ellu-laivalla klo 18-19


Pe 05.07. Hannu Auvinen Duo
La 06.07. Hannu Auvinen Duo

Ma 08.07. Teemu Roivainen & Energia
Risteily Ellu-laivalla klo 18-19

Pe 12.07. Jussi Roponen Duo
La 13.07. Jussi Roponen Duo

Ma 15.07. Saija Tuupanen & eXmiehet
Risteily Ellu-laivalla klo 18-19

Pe 19.07. Jarkko Honkanen & Taiga
Risteily Ellu-laivalla klo 19-20
La 20.7. Markkinatanssit (Keuruun Markkinat), Antti Ahopelto & Etiketti

Ma 22.07. Tangokuninkaalliset 2019
Risteily Ellu-laivalla klo 18-19

Pe 26.07. Petri Forsman Duo
La 27.07. Petri Forsman Duo

Ma 29.07. Pekkaniskan Pojat
Risteily Ellu-laivalla klo 18-19

Ma 05.08. Leif Lindeman & Amore
Risteily Ellu-laivalla klo 18-19

Ohjelmamuutokset mahdollisia.